Пломбування зуба в Одесі

Пломбування зуба - надійне лікування неприємної проблеми

Правильна гігієна рота та регулярні профілактичні відвідування стоматолога, без сумнівів, значно знижують ймовірність отримати карієс, але не прибирають її остаточно. У більшості випадків, при своєчасному виявленні можна обійтися й без пломбування, однак, якщо руйнування зайшло занадто далеко, знадобиться пломба на зуб.

Сама по собі ця процедура складається з видалення пошкоджених тканин та закриття утвореної порожнин пломбувальними матеріалами. В результаті відновлюється цілісність емалі, блокується проникнення бактерій та припиняється подальший розвиток карієсу.

 

Вартість від 150 грн

Яких видів буває пломба на зуб?

zubnaya-plomba

Універсальних рішень, які ідеально підходили б для будь-яких випадків, не існує. Залежно від того, де саме розташовується зона ураження, які масштаби реставрування, а також від наявності алергії у клієнта, можуть використовуватися різні матеріали, що відрізняються як за зовнішнім виглядом, так і за основними властивостями. Найчастіше, коли необхідно пломбування зуба, в Одесі застосовуються наступні матеріали:

 • Композити. Найбільш значною перевагою композитних тимчасових пломб можна назвати широкі можливості в підборі відтінку, що дозволяє застосовувати їх навіть на помітних місцях передніх зубів. При цьому, їх відносно низька міцність не дає можливості пломбувати великі області, а сам матеріал має схильність до фарбування.
 • Амальгама. На подібне пломбування зуба ціна буде відносно невеликою за досить високої міцності та надійності результату. Втім, незважаючи на невелику вартість такого варіанту, його небажано використовувати на різцях, зважаючи на велику відмінність за кольором у порівнянні зі здоровою емаллю.
 • Золото. Перш за все, встановлення такого типу обумовлюється повною гіпоалергенністю цього металу та гарною сумісністю з тканинами. Хоча це вкрай надійна пломба, ціна її встановлення виявляється помітно вище через вартість дорогоцінного металу, а також необхідність кількох відвідувань для того, щоб її поставити.
 • Кераміка. По суті, ці вкладки, пломби з порцеляни мають приблизно аналогічну золотим ціну та складність фіксації, однак, значно перевершують їх за естетичною складовою. Їх можна назвати одним з найкращих за якістю варіантів, коли потрібна пломба на зуб в Одесі.

Де варто виконувати пломбування?

Від того, наскільки якісно буде проведена робота, залежить, як довго не знадобиться повторне пломбування. Без сумнівів, максимально якісне встановлення можуть зробити лише досвідчені професіонали, і коли потрібна пломба, Одеса може запропонувати чудові варіанти. У стоматологічній клініці Кіадент в Одеса вам зможуть допомогти при будь-якій стадії розвитку карієсу, підібравши вдалий варіант лікування та повністю відновивши працездатність й зовнішній вигляд пошкодженого зуба.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 голоса, в среднем: 5 из 5)

Отримати консультацію або записатися на прийом

Стоматологічна клініка "Кіадент"

вул. Тираспольська, 12, офіс 3,
м. Одеса 65045
Баннер акции Январь 2020

Баннер акции Январь 2020

Спасибо!

*Мы свяжемся с вами в ближайшее время

Акция!

Скидка 1000 грн на все брекет системы

Дней

Часов

Минут

 • Металлическая брекет-система 10800 грн 9800 грн
 • Керамическая брекет-система 14850 грн 13850 грн
 • Сапфировая брекет-система 18900 грн 17900 грн
 • Самолигирующая брекет-система металлическая 15850 грн 14850 грн
 • Самолигирующая брекет-система керамическая 19800 грн 18800 грн
 • Металлическая брекет-система 10800 грн 9800 грн
 • Керамическая брекет-система 14850 грн 13850 грн
 • Сапфировая брекет-система 18900 грн 17900 грн
 • Самолигирующая брекет-система металлическая 15850 грн 14850 грн
 • Самолигирующая брекет-система керамическая 19800 грн 18800 грн