Панорамний знімок зубів в Одесі

Зробити панорамний знімок зубів потрібно в наступних випадках:

 • якщо є необхідність виконання пломбування в кореневих каналах.
 • у разі проведення лікування утвореної на корені кісти.
 • для повноцінного виправлення прикусу, особливо, в складних випадках.
 • підчас зубного протезуванні з використанням імплантів.
 • у випадках, безпосередньо не пов’язаних зі стоматологією, таких як діагностика або лікування різних запальних процесів.

Крім усього цього, панорамний знімок зубів може допомогти в ранній діагностиці візуально не помітних форм карієсу, прихованого в глибоких шарах емалі або між окремими зубами, а також для визначення початкових стадій запальних захворювань ясен, що зачіпають кісткову тканину. Фактично, роблячи в стоматології панорамний знімок зубів, ви отримуєте чудовий діагностичний інструмент, який надає можливість раннього виявлення багатьох захворювань та інших проблем.
Вартість від 50 грн

Що може показати панорамний оглядовий знімок зубів?

По суті, подібний тип рентгена демонструє стан всієї нижньої частини черепа, не роблячи акцент лише на щелепах. Саме тому важливо перед проведенням процедури зняти всі предмети, які здатні перешкодити правильній діагностиці, наприклад, сережки, різний пірсинг та інші подібні прикраси. В іншому випадку, на плівці вони будуть виглядати яскравими плямами, нерідко прикриваючи важливі ділянки.

Розглядаючи результати процедури, слід звертати увагу на такі моменти:

 • Структура емалі та коренів. Володіючи помітно більшою щільністю, ніж навколишні тканини, вони добре помітні та легко піддаються діагностуванню за допомогою рентгена. Це дозволяє помітити проблеми на ранніх етапах і грамотно організувати лікування вже існуючих захворювань.
 • Стан скронево-нижньощелепного суглоба. Якщо вчасно зробити панорамний знімок зубів, ціна його здасться зовсім незначною, якщо вдасться виявити дисфункцію скронево-нижньощелепного суглоба ще до появи перших його помітних симптомів на кшталт “хрускоту”.
 • Гайморові пазухи. Ці порожнини, що знаходяться в кістках черепа, відіграють чималу роль у формуванні голосу, захисту від перепадів температури та багатьох інших областях. Цілком природно, що раннє виявлення будь-яких пов’язаних з ними проблем допоможе не допустити розвитку захворювання та швидко його вилікувати.
 • Дрібні лицьові кістки. Наприклад, виявлене та ліквідоване викривлення перегородки носа допоможе позбутися від безлічі неприємностей, пов’язаних із утрудненим диханням, сном та іншими важливими речами.
 • Якщо робити панорамний знімок дитині, можна побачити не лише наявні молочні зуби, але також зачатки постійних, що дозволить не турбуватися зайвий раз, якщо вони почнуть рости пізніше, ніж зазвичай.

Чим така процедура краще класичного рентгена?

Прогрес не стоїть на місці, і зараз діагностика та призначення лікування по клаптику плівки розміром з половинку сірникової коробки можна вважати нонсенсом. Повноцінна ортопантограма дозволяє отримати набагато більше цінної інформації й відстежити ситуацію, як єдине ціле, з можливим виявленням супутніх захворювань. Фактично, така сучасна методика дає можливість за один раз отримати результат, який можна порівняти з кількома десятками старих рентгенівських обстежень щелеп. Також можна виділити наступні переваги:

 • Найбільша точність діагнозу. Нове обладнання дає можливість отримувати максимально чіткі зображення, що вкрай позитивно позначається на загальній ефективності діагностики.
 • У порівнянні з такою процедурою, як старий рентген, панорамний знімок вимагає на чверть менше опромінення при незрівнянно більш докладному результаті.
 • Мінімізація помилок через майже повне виключення впливу людського фактора. Робота ортопантомографа відбувається в майже повністю автоматичному режимі, не вимагаючи занадто активного втручання людини.

Зважаючи на такі вагомі плюси, навряд чи можна віддати перевагу старим методом, однак, завжди залишається два часто найбільш важливих для багатьох питання:

Панорамний знімок зубів. Ціна та доступність

Сам по собі, ортопантомограф є досить дорогим апаратом, що цілком природним чином позначається й на ціні його роботи. Втім, незалежно від того, скільки коштує панорамний знімок зубів, найчастіше він не буде виконуватися як окрема дія. У більшості випадків, його ціна вже включена у вартість тих варіантів лікування зубів, для яких він абсолютно необхідний. В першу чергу, це стосується протезування та імплантації, для яких потрібно отримати максимум даних щодо стану ротової порожнини та досягти найбільшої точності результатів.

В середньому ця послуга буде коштувати не менше 300 грн. Детально з цінами на наші послуги ви можете ознайомитися тут – https://kiadent.com.ua/prices/ 

В плані доступності цілком зрозуміло, що краще за все робити панорамний знімок зубів Одеса в тій же клініці, де й відбувається основне лікування. Однак, з огляду на вже згадану дорожнечу самого апарату, далеко не всі заклади можуть його собі дозволити, що призводить до затягування процесу лікування. Саме тому краще всього звертатися за стоматологічним лікуванням в Кіадент, де є все необхідне обладнання, і вам буде наданий максимально повний комплекс послуг, включаючи, звичайно ж, панорамний знімок, вартість якого вас приємно здивує.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Отримати консультацію або записатися на прийом

Стоматологічна клініка "Кіадент"

вул. Тираспольська, 12, офіс 3,
м. Одеса 65045
Баннер акции Январь 2020

Баннер акции Январь 2020

Спасибо!

*Мы свяжемся с вами в ближайшее время

Акция!

Скидка 1000 грн на все брекет системы

Дней

Часов

Минут

 • Металлическая брекет-система 10800 грн 9800 грн
 • Керамическая брекет-система 14850 грн 13850 грн
 • Сапфировая брекет-система 18900 грн 17900 грн
 • Самолигирующая брекет-система металлическая 15850 грн 14850 грн
 • Самолигирующая брекет-система керамическая 19800 грн 18800 грн
 • Металлическая брекет-система 10800 грн 9800 грн
 • Керамическая брекет-система 14850 грн 13850 грн
 • Сапфировая брекет-система 18900 грн 17900 грн
 • Самолигирующая брекет-система металлическая 15850 грн 14850 грн
 • Самолигирующая брекет-система керамическая 19800 грн 18800 грн