Лікування карієсу в Одесі

Лікування карієсу в Одесі в клініці Кіадент

Карієс представляє собою потемніння емалі та дентину в результаті їх ураження бактеріями. Через те, що тверді тканини зуба розм’якшуються, утворюються так звані каріозні порожнини, які потребують чищення. Проводити процедуру необхідно, коли хвороба ще на початковій-середній стадії, щоб уникнути більшого пошкодження в майбутньому. У разі розвитку захворювання тверді тканини зуба руйнуються, що призводить до знищення зуба, а також провокує болючі запальні процеси.

При своєчасному початку лікування або ж профілактиці, цих наслідків можна легко уникнути. Саме тому ми наполегливо рекомендуємо проводити плановий огляд не рідше разу на рік, тому що це допоможе нам запобігти появі ускладнень. Фахівці Кіадент допоможуть вам вилікуватися за допомогою різних способів.

 

Вартість від 900 грн

Види карієсу за глибиною ураження зуба

 • початковий – виражається в легкому потемнінні емалі без помітних руйнувань;
 • з видимою демінералізацією (поверхневий) – спостерігаються дефекти емалі, але при цьому дентин залишається неушкодженим;
 • середній – вражає тверду тканину;
 • глибокий – повністю охоплюється дентинний шар, уражається пульпа.

Також хвороба може бути первинного або вторинного типу. У першому випадку карієс діагностується на ділянках, де не проводилося лікування. Другий же виникає під зубними коронками або пломбами. Який би тип ураження дентину та емалі у вас не діагностували, лікування карієсу Одеса забезпечить в будь-якому випадку, причому в одній з найкращих клінік міста.

Сучасна стоматологія, лікування карієсу без вібрацій

Чи передбачає карієс зубів лікування лише за допомогою бормашини або ультразвуку? Раніше в основному ця процедура асоціювалася виключно з такими способами, але сьогодні є відразу кілька альтернатив. До них відноситься повітряно-абразивна обробка, лікування лазером та озонова терапія. Всі ці методи підходять для початкових стадій каріозного ураження емалі. 

Фахівці нашої клініки здатні запобігти появі захворювання або ж позбавити вас від нього абсолютно безболісно. Візит до стоматолога з такою проблемою вже давно перестав асоціюватися з болем або неприємними відчуттями. Завдяки використанню лазерів та повітряній обробці усунення проявів хвороби відбувається за один-два сеанси (залежить від ступеня поширення), підходить для дорослих та дітей, і що найголовніше – абсолютно без болю.

На нашому сайті ви завжди можете дізнатися, яка ціна на лікування в Одесі, а також прийти до нас на консультацію для індивідуального огляду. Регулярні візити до лікаря, правильний догляд за зубами та профілактика дозволять вам уникнути розвитку захворювання навіть на початковій стадії!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Отримати консультацію або записатися на прийом

Стоматологічна клініка "Кіадент"

вул. Тираспольська, 12, офіс 3,
м. Одеса 65045
Баннер акции Январь 2020

Баннер акции Январь 2020

Спасибо!

*Мы свяжемся с вами в ближайшее время

Акция!

Скидка 1000 грн на все брекет системы

Дней

Часов

Минут

 • Металлическая брекет-система 10800 грн 9800 грн
 • Керамическая брекет-система 14850 грн 13850 грн
 • Сапфировая брекет-система 18900 грн 17900 грн
 • Самолигирующая брекет-система металлическая 15850 грн 14850 грн
 • Самолигирующая брекет-система керамическая 19800 грн 18800 грн
 • Металлическая брекет-система 10800 грн 9800 грн
 • Керамическая брекет-система 14850 грн 13850 грн
 • Сапфировая брекет-система 18900 грн 17900 грн
 • Самолигирующая брекет-система металлическая 15850 грн 14850 грн
 • Самолигирующая брекет-система керамическая 19800 грн 18800 грн