Лікування гінгівіту в Одесі

Що робити при гінгівіті

Пацієнти, які зіткнулися із запаленням пародонту, задаються питанням про те, як таке вийшло, та як запобігти розвитку захворювання. Мало хто знає про те, що причиною такої проблеми є гінгівіт, а його важким ускладненням може стати повна втрата зубів. Якщо ж ви дбаєте про своє здоров’я, тоді вам варто швидше почати лікування гінгівіту в Одесі в кращій стоматологічній клініці «Кіадент».

Вилікувати гінгівіт в клініці «Кіадент»

Для того щоб припинити розвиток патології на початковому етапі, працівники нашої стоматології застосовують простий, але в той же час дієвий метод – лікування гострого гінгівіту в Одесі шляхом усунення нальоту на зубах за допомогою сучасного ультразвукового апарату. А для того, щоб закріпити отриманий результат після проведеного лікування, лікар прописує вітамін С або препарати, що містять кальцій.

Якщо виник гінгівіт, лікування у дорослих в Одесі безпосередньо залежить від форми й ступеня важкості захворювання.

 1. Запущена форма. Лікується препаратами з групи антибіотиків. Ліки підбираються, виходячи з індивідуальних особливостей організму пацієнта. В окремих випадках можуть бути призначені препарати для місцевого застосування, включаючи мазь, ополіскувач ротової порожнини.
 2. Гіпертрофована або атрофічна форма. У цьому випадку показане проведення оперативного втручання (іншими словами – гінгівопластика). Воно полягає в підшивці м’яких тканин, які прилягають до зубів. Варто відзначити, що цю процедуру лікарі стоматологічної клініки в Одесі проводять в короткі терміни і зовсім без болю.
 3. Десквамативний гінгівіт. Схема терапії складається після проведення всіх етапів діагностики. В такому випадку передбачена операція з подальшим прийомом антибіотиків.

Гінгівіт у дітей

Багато батьків, чиї діти страждають запаленням ясен, хочуть дізнатися про цю патологію докладніше, тому їх цікавить таке питання, як «гінгівіт у дітей, лікування в Одесі». Захворювання у маленьких дітей протікає так само, як і у дорослих людей. Варіанти усунення патології аналогічні, проте існує одна особливість – швидкий перехід від початкової стадії до термінальної.

Коли виникає гінгівіт ясен – лікування в Одесі в запущеній формі передбачає виконання оперативного втручання. Для того, щоб цього не допустити, необхідно якомога швидше записати дитину на прийом до стоматолога. Зробити це можна на офіційному сайті клініки.

Запишитесь
на консультацию

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Отримати консультацію або записатися на прийом

Стоматологічна клініка "Кіадент"

вул. Тираспольська, 12, офіс 3,
м. Одеса 65045
Баннер акции Январь 2020

Баннер акции Январь 2020

Спасибо!

*Мы свяжемся с вами в ближайшее время

Акция!

Скидка 1000 грн на все брекет системы

Дней

Часов

Минут

 • Металлическая брекет-система 10800 грн 9800 грн
 • Керамическая брекет-система 14850 грн 13850 грн
 • Сапфировая брекет-система 18900 грн 17900 грн
 • Самолигирующая брекет-система металлическая 15850 грн 14850 грн
 • Самолигирующая брекет-система керамическая 19800 грн 18800 грн
 • Металлическая брекет-система 10800 грн 9800 грн
 • Керамическая брекет-система 14850 грн 13850 грн
 • Сапфировая брекет-система 18900 грн 17900 грн
 • Самолигирующая брекет-система металлическая 15850 грн 14850 грн
 • Самолигирующая брекет-система керамическая 19800 грн 18800 грн