Виправлення прикусу в Одесі

Виправлення прикусу - можливе в будь-якому віці

Неправильний прикус – більш поширена проблема, ніж здається на перший погляд. За статистикою, до 90% людей можуть мати ті чи інші ускладнення такого характеру, причому, близько половини з них гостро потребують допомоги ортодонта. Записавшись на виправлення прикусу до нас в Одесі, вартість якого багато в чому залежить від індивідуальних особливостей, можна позбутися від наступних проблем:

 • Прискорене руйнування емалі. Неправильне положення зубів сприяє швидкому стиранню емалі, що може викликати серйозні подальші ускладнення.
 • Порушення дикції. У мовному апараті зуби, як і їх розташування, грають далеко не останню роль.
 • Погіршення травлення. Процес пережовування, фактично, є першим етапом травлення, та визначає в цілому його якість.
 • Проблеми зі скронево-нижньощелепним суглобом. Коли необхідно виправлення прикусу, ціна зволікання буде включати в себе ще й погіршення стану зазначених суглобів.

В якому віці можна вирішити цю проблему?

Услуги Цена в грн.
Металлическая брекет-система 10800
Керамическая 14850
Сапфировая 18900
Самолигирующая брекет-система металлическая 15850
Самолигирующая керамическая 19800
Каппа для поднятия прикуса 1500

В каком возрасте можно решить эту проблему?

поставить брекеты в одессе фото
капы для выравнивания зубов фото

Найпростіше виконувати виправлення прикусу у дітей, адже їх щелепа, та й самі зуби, знаходяться ще на стадії формування. У цьому випадку цілком можна розраховувати на швидке виправлення з використанням різних методик, від масажу в самому ранньому віці до періодичного або постійного носіння пластинок чи брекетів. Останні краще застосовувати, починаючи з підліткового віку, коли сталася вже повна зміна зубів.

Виправлення прикусу у дорослих зазвичай проходить довше, оскільки ортодонту доводиться мати справу з усталеним положенням зубів давно сформованої щелепи. При цьому також можуть виникати ситуації, коли застосування брекетів неможливо через їх помітність. В цьому випадку клініка Кіадент в Одесі також зможе допомогти, запропонувавши скористатися елайнерами – еластичними знімними капами, практично непомітними підчас постійного носіння.

У будь-якому випадку, сучасна стоматологія може виконати виправлення прикусу практично за будь-яких умов, подарувавши вам можливість вільно та відкрито посміхатися в Одесі і всьому світі. Важливо тільки розуміти, що чим раніше ви звернетеся в стоматологію для вирішення цього питання, тим швидше й простіше буде отримати бажаний результат.

Де надійніше виправляти прикус в Одесі?

Перш за все, надійність та ефективність цієї процедури визначається досвідом ортодонтів і доступом до найсучасніших засобів для поліпшення стану зубів в будь-якому віці. Відповідно, якщо ви бажаєте знайти, де найкраще виконати виправлення прикусу, Одеса може запропонувати одне з найкращих місць – стоматологію Кіадент. У нашій клініці в Одесі працюють професійні ортодонти з багатим досвідом вирішення подібних завдань, які готові взятися за випадок будь-якої складності. Приходьте до нас, і вже незабаром ваша усмішка стане ідеальною, а звичні вже супутні незручності зникнуть назавжди.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 голоса, в среднем: 4.7 из 5)

Отримати консультацію або записатися на прийом

Стоматологічна клініка "Кіадент"

вул. Тираспольська, 12, офіс 3,
м. Одеса 65045
Баннер акции Январь 2020

Баннер акции Январь 2020

Спасибо!

*Мы свяжемся с вами в ближайшее время

Акция!

Скидка 1000 грн на все брекет системы

Дней

Часов

Минут

 • Металлическая брекет-система 10800 грн 9800 грн
 • Керамическая брекет-система 14850 грн 13850 грн
 • Сапфировая брекет-система 18900 грн 17900 грн
 • Самолигирующая брекет-система металлическая 15850 грн 14850 грн
 • Самолигирующая брекет-система керамическая 19800 грн 18800 грн
 • Металлическая брекет-система 10800 грн 9800 грн
 • Керамическая брекет-система 14850 грн 13850 грн
 • Сапфировая брекет-система 18900 грн 17900 грн
 • Самолигирующая брекет-система металлическая 15850 грн 14850 грн
 • Самолигирующая брекет-система керамическая 19800 грн 18800 грн