Чищення зубів в Одесі

Професійне чищення зубів

Щоденне чищення ротової порожнини, безумовно, виступає найважливішим способом профілактики різних захворювань емалі та ясен. Однак, ефективність чищення в домашніх умовах зовсім не гарантує того результату, який можна отримати в стоматологічній клініці. У підсумку, можна зіткнутися з низкою неприємних проблем, що вимагають вже навіть не гігієнічних дій, а серйозного та дуже дорогого лікування. Втім, уникнути таких неприємностей зовсім не складно.

Як працює професійна гігієна порожнини рота?

профессиональная чистка зубного камня в Одессе
гигиена полости рта

Процедури, що проводяться в стоматології Кіадент в Одесі, включають в себе такі абсолютно безболісні етапи, які не потребують застосування анестезії:

 • Ультразвукова чистка. Найбільш ефективний та безпечний метод видалення зубного каменю на будь-якій стадії його формування – ультразвук. З використанням спеціального ультразвукового інструменту камінь відділяється без найменших ушкоджень емалі.
 • Аерозольна чистка. Професійна гігієна рота передбачає необхідність позбавлення від нальоту за допомогою струменя аерозолю, що подається під великим тиском (складається із суміші спеціального порошку і фторованої води). Такий вплив сприяє м’якому очищенню видимих поверхонь зубів та простору між ними, а також забезпечує оздоровчий вплив гідромасажу на ясна. 
 • Полірування. Коли виконується професійна гігієна порожнини рота, вартість її також включає й акуратну механічну обробку поверхні. При цьому процесі застосовуються спеціальні пасти, що забезпечують чудовий результат у вигляді гладеньких зубів.
 • Фторування. Очищену та відполіровану емаль необхідно додатково зміцнити, щоб забезпечити максимальну стійкість до будь-яких негативних факторів. З цією метою використовуються спеціальні гелі та лаки, що підвищують міцність емалі та забезпечують повноцінну профілактику карієсу.

В результаті, якщо регулярно забезпечується професійна гігієна, вартість її є запорукою відсутності проблем з емаллю та позбавляє від необхідності дорогого лікування в майбутньому. Включення цього комплексу послуг в список обов’язкових дозволяє виявляти карієс на найбільш ранніх стадіях, коли його усунення можна проводити навіть без пломбування.

 

Вартість від 450 грн

Як часто потрібно проходити процедуру чищення зубів?

Якщо ви намагаєтеся стежити за здоров’ям власної ротової порожнини, то обов’язково раз на півроку відвідуєте стоматологію для періодичного огляду. Одночасно з цим може проводитися й професійна чистка зубів, Одеса в якості клініки Кіадент легко дозволяє поєднати такі процедури. При цьому, загальна ціна відвідування клініки буде цілком доступною, особливо з урахуванням отриманої користі, що поєднує здорову усмішку та надійну профілактику будь-яких проблем, пов’язаних з зубами. Дозвольте клініці Кіадент в Одесі допомогти вам частіше посміхатися!

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 голоса, в среднем: 4.3 из 5)

Отримати консультацію або записатися на прийом

Стоматологічна клініка "Кіадент"

вул. Тираспольська, 12, офіс 3,
м. Одеса 65045
Баннер акции Январь 2020

Баннер акции Январь 2020

Спасибо!

*Мы свяжемся с вами в ближайшее время

Акция!

Скидка 1000 грн на все брекет системы

Дней

Часов

Минут

 • Металлическая брекет-система 10800 грн 9800 грн
 • Керамическая брекет-система 14850 грн 13850 грн
 • Сапфировая брекет-система 18900 грн 17900 грн
 • Самолигирующая брекет-система металлическая 15850 грн 14850 грн
 • Самолигирующая брекет-система керамическая 19800 грн 18800 грн
 • Металлическая брекет-система 10800 грн 9800 грн
 • Керамическая брекет-система 14850 грн 13850 грн
 • Сапфировая брекет-система 18900 грн 17900 грн
 • Самолигирующая брекет-система металлическая 15850 грн 14850 грн
 • Самолигирующая брекет-система керамическая 19800 грн 18800 грн