Брекеты

Встановлення брекетів в Одесі - корекція вашої посмішки

Різноманітні брекети на зуби встановлюються для виправлення прикусу. Робиться це не лише з естетичних міркувань, оскільки іноді дефекти підчас зростання зубів створюють серйозні незручності. Людині в таких випадках складно пережовувати їжу, виникає кровоточивість ясен, а самі зуби швидко руйнуються. Ми цього не допустимо і допоможемо зробити вашу посмішку більш привабливою за допомогою брекет-систем.

 

Вартість від 10800 грн

Вестибулярні та лінгвальні фіксатори - які встановлювати?

установка брекетов в стоматологической клинике
поставить брекеты в одессе фото

Вестибулярна брекет-система використовується найчастіше і встановлюється на зовнішню поверхню зубів. Різновид лінгвальних фіксаторів застосовується рідше – як правило, їх встановлюють люди, що працюють в медійній сфері та шоу-бізнесі. Оскільки для такого виду діяльності зовнішність є одним із головних інструментів, за допомогою лінгвальної системи для корекції зубів можна домогтися по-справжньому «голлівудського» ефекту. Брекети Одеса пропонує різні для всіх вікових категорій, і ми допоможемо підібрати вам оптимальний варіант.

Різновиди вестибулярних фіксаторів

 • Металеві – класична система, що включає лігатурні і безлігатурні типи (перші використовуються для незначної корекції, другі ж більш ефективні).
 • Керамічні – кращі в порівнянні металевими, якщо вам важлива відносна непомітність фіксаторів. На такі брекети ціна трохи вище, але при цьому подібний різновид оптимально підходить для виправлення прикусу в зрілому віці.
 • Сапфірові – аналог керамічних брекетів, що відрізняється більш прозорим, але в той же час крихким та схильним до фарбування матеріалом.
 • Комбіновані – поєднана система, в якій використовуються як металеві (для нижнього ряду), так і керамічні або сапфірові (для верхнього) елементи.

Встановлення брекетів в клініці Кіадент

Якщо вас цікавить встановлення брекетів, Одеса приємно здивує вас професійними послугами лікарів-ортодонтів в клініці авторського протезування Кіадент. Фіксатори підбираються за індивідуальними зліпками зубів пацієнта, щоб максимально точно розрахувати положення точок кріплення. Але перед цим ми проводимо ретельний огляд та у разі необхідності призначаємо терапевтичне лікування. Встановлення брекетів проводиться лише після видалення зубного каменю, лікування карієсу та усунення інших проблем, якщо такі бути виявлені підчас огляду. На брекети вартість ви можете уточнити попередньо, а також відвідати розділ, де представлена орієнтовна ціна на встановлення брекетів від нашої клініки.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(31 голос, в среднем: 3 из 5)

Отримати консультацію або записатися на прийом

Стоматологічна клініка "Кіадент"

вул. Тираспольська, 12, офіс 3,
м. Одеса 65045
Баннер акции Январь 2020

Баннер акции Январь 2020

Спасибо!

*Мы свяжемся с вами в ближайшее время

Акция!

Скидка 1000 грн на все брекет системы

Дней

Часов

Минут

 • Металлическая брекет-система 10800 грн 9800 грн
 • Керамическая брекет-система 14850 грн 13850 грн
 • Сапфировая брекет-система 18900 грн 17900 грн
 • Самолигирующая брекет-система металлическая 15850 грн 14850 грн
 • Самолигирующая брекет-система керамическая 19800 грн 18800 грн
 • Металлическая брекет-система 10800 грн 9800 грн
 • Керамическая брекет-система 14850 грн 13850 грн
 • Сапфировая брекет-система 18900 грн 17900 грн
 • Самолигирующая брекет-система металлическая 15850 грн 14850 грн
 • Самолигирующая брекет-система керамическая 19800 грн 18800 грн